Організатори Дня міста Дніпра можуть отримати штраф

28 серпня 2020 о 12:00 - 10064
Організатори Дня міста Дніпра можуть отримати штраф

Дніпровська міськрада планує відзначити День міста Дніпра 12 вересня, витратив на це більше 10 мільйонів гривень.

А от головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова категорично проти масових гулянь під час карантину та радить дніпрянам уникати скупчень людей.

Як розповіла журналісту «Лица» головна спеціалістка відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Маргарита Малишева, якщо під час святкування будуть порушені карантинні правила – організатори можуть отримати штраф.

«Навіть, якщо ми знаходимося у «зеленій зоні» в нас є постанова Головного державного санітарного лікаря України №5 від 6 червня 2020 року, яка регулює проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину. Цією постановою передбачено, що проведення будь-яких культурно-мистецьких заходів просто неба повинно бути за огорожею із дотриманням соціальної дистанції між людьми у 1,5 метри.

Питання проведення культурно-масових заходів буде контролюватися і якщо вимоги цієї постанови будуть порушуватися, то спеціалісти Держпродспоживслужби будуть застосовувати адміністративні заходи, щодо попередження розповсюдження коронавірусної хвороби, будуть надсилатися повідомлення до органів влади, будуть залучатися органи Національної поліції, якщо суб`єкти господарювання, які будуть організовувати подібні культурно-мистецькі заходи не будуть реагувати на рекомендації Держпродспоживслужби», — розповіла Маргарита Малишева.

В якості адмінвпливу накладається штраф. Серед інших заходів інформуються органи Нацполіції, органи місцевого господарювання з метою негайного усунення виявлених порушень. Крім того надаються офіційні пропозиції щодо усунення порушень. До того, інформацію про порушення направляють до Дерпродспоживслужби України і вже вона зі свого боку інформує Кабмін та інші органи влади.

Тож, якщо під час святкування моніторингові групи Держпродспожив служби виявлять порушення і вони не будуть виправленні одразу – організатори Дня міста можуть отримати штраф.

 

Поділитися: