Дніпровська мерія намагається «відмазатись» від відповідальності за поширення коронавірусу

28 вересня 2020 о 10:45 - 6882

adminadmin


Дніпровська мерія намагається «відмазатись» від відповідальності за поширення коронавірусу

Засоби масової інформації, підконтрольні Дніпровській мерії, поширюють фейкову інформацію про причини поширення коронавірусу в місті. Це робиться з метою «відмазати» міського голову Дніпра Бориса Філатова від кримінальної відповідальності за проведення Дня міста, який призвів до збільшення захворюванності на коронавірус.

На цей раз джерелом поширення фейку став сайт «Днепровская Панорама», який отримує кошти на піар міського голови Дніпра Бориса Філатова. Сайт посилається на «соціолога-аналітика Оксану Зубарєву». Як «соціолог-аналітик» може пояснити поширення хвороби, «журналісти» сайту «Днепровская Панорама» не пояснили. Також «медійники мерії» не зазначили, чи має «соціолог-аналітик» Оксана Зубарєва медичну освіту.

Цю нісетніцю передрукували також інші засоби масової інформації, підконтрольні мерії Дніпра. Всі — з посиланням на «Днепровскую Панораму». Що цікаво, у медіа-компаніях міської ради вкотре бере участь сайт телеканалу «112 Україна», який належить народному депутату від «Опозиційної платформи — За життя», куму президента РФ Віктору Медведчуку.

Варто зазначити, що «експертка з коронавірусу» забула зазначити, що більшість зі студентів, яких вона звинуватила у поширенні коронавірусу, гуляла на Дні міста, брудними руками пригощалася піцею та розглядала кістки, які нібито належать Олександру Полю. Свято «поширення коронавірусу» якраз було організовано міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

Раніше «Лица» повідомляли, що дніпряни вимагають відправити Філатова за ґрати.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: