Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує послуги з реєстрації товарного знаку «під ключ»

14 квітня 2021 о 09:31 - 451

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує послуги з реєстрації товарного знаку «під ключ»

Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП) зареєструє товарний знак «під ключ» за договором, без прихованих платежів і доплат, попередньо визначивши, наскільки позначення бізнесу відповідає критеріям охороноспроможності.

Що дає реєстрація товарного знаку:

– Юридичну безпеку товару;

– Збільшення вартості бренду і продукції;

– Виключне право на використання знака;

– Можливість продати франшизу.

«Ви тільки уявіть собі, що роками розкручуєте назву, яка вам не належить. Вкладаєте гроші, сили, досягаєте успіху.  Але всі ваші зусилля зводяться нанівець, якщо хтось оформить на себе ваш бренд. Вам доведеться починати все спочатку. А конкуренти, користуючись вашою назвою, заберуть ваших клієнтів, зіпсують вашу репутацію на ринку. Ви можете це припинити,  зареєструвавши свій торговий знак в Дніпропетровській ТПП.

І якщо після реєстрації торгового знаку ви помітите несанкціоноване його використання, зверніться до нас і ми проведемо аналіз на схожість і тотожність позначень щодо порушень і оформимо претензію порушнику. До того ж, ви зможете заборонити конкурентам використовувати вашу назву на сайтах і в соцмережах, в доменних іменах, рекламних оголошеннях, а також  за ключовими словами, співзвучним з вашим товарним знаком.

Якщо вам в голову надійде думка залучити інвестора, наявність товарного знаку і тут стане плюсом. Інвестори завжди прораховують ризики. Вони не захочуть вкладати гроші в проєкт, назву якого можуть забрати конкуренти.

Зареєстрована торгова марка – це безліч переваг для роботи вашого бізнесу на вітчизняному і міжнародному ринку. І ми готові допомогти пройти швидко, без зайвих проблем і витрат, процедуру реєстрації знаку, в тому числі, міжнародної реєстрації за Мадридською системою», – зазначила торгово-промислова палата.

Звертатися за довідками можна за телефоном (056)374-94-25, а також по e-mail: patent@dcci.org.ua .

Нагадаємо, Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує бізнесу вступати до її лав.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: