Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує бізнесу вступати до її лав

26 лютого 2021 о 11:53 - 1310

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує бізнесу вступати до її лав

Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП) нагадала бізнесу про можливість вступу до її лав.

«Членство в торгово-промисловій палаті дає додаткову стійкість бізнесу. Палата представляє інтереси бізнесу перед владою і захищає їх при умові, якщо вони не суперечать інтересам держави та розвитку суспільства», – зазначають в палаті.

Підприємства-члени ТПП отримують ряд безкоштовних послуг та можливість роботи з надійними перевіреними бізнес-партнерами, органами влади як в Україні, так і за кордоном.

Для вступу в члени Дніпропетровської торгово-промислової палати/Торгово-промислової палати України суб’єкт підприємницької діяльності надає до ДТПП наступні документи: скан-копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також платіжний документ, що підтверджує сплату вступного та річного членських внесків.

Вступ до членів Дніпропетровської торгово-промислової палати здійснюється згідно рішення Президії Палати.

Розмір вступного і річного членських внесків на період 2020 року становлять: 1 тис грн сплачується одноразово при прийомі + річний внесок. Для приватних підприємців, бюджетних установ та організацій, приватних підприємств членський внесок на рік становить 1 тис грн, для організацій, які здійснюють виробничу діяльність або надають послуги – 2,5 тис грн та для корпорацій, концернів, асоціацій, консорціумів, спілок, ліги та інших об’єднань підприємців – 5 тис грн.

Деталі за посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: