Дніпропетровська ОДА стала доступнішою для людей з інвалідністю (фото)

28 жовтня 2020 о 10:04 - 1548
Дніпропетровська ОДА стала доступнішою для людей з інвалідністю (фото)

Зручний пандус з поручнями із нержавіючої сталі та електричний підйомник. Будівля Дніпропетровської облдержадміністрації тепер ще доступніша для людей з інвалідністю.

Про це повідомив радник голови ДніпрОДА, архітектор Ігор Богданов, .передає прес-служба облдержадміністрації

«Дніпропетровська ОДА – відкрита для всіх мешканців регіону. Тож вхід до адмінбудівлі ми зробили максимально зручним та інклюзивним, – розповів Ігор Богданов. – Старий пандус замінили на новий з правильним ухилом. Всередині встановили електропідйомник. Він допомагає людям з інвалідністю піднятися на верхній рівень холу».

Нове обладнання виготовлене на Дніпропетровщині та відповідає сучасним вимогам. До того ж воно універсальне. Користуватися ним можуть мами з дитячими візочками, громадяни похилого віку, люди на милицях та інвалідних візках.

Модернізація торкнулася і однієї з вбиралень у відділі звернень на першому поверсі. Там вже провели підготовчі роботи, а незабаром розпочнуть реконструкцію. Санвузол зроблять комфортним для людей з інвалідністю.

Ігор Богданов додав, що потреби маломобільних груп населення також враховують в усіх проєктах «Великого будівництва» та обласної програми «Будівництво 100+».

А ще при ДніпрОДА працює обласний комітет доступності. Туди входять представники громадських організації людей з інвалідністю.

Нагадаємо, у Дніпрі облаштовують трамвайні платформи для зручності маломобільних груп населення.

Поділитися: