9 карет швидкої допомоги від Польщі сьогодні було передано для Дніпропетровської обласної «екстренки».
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
16 червня передали бригадам ключі від машин. Допомога надійшла завдяки Офісу Маршала Ніжньосілезького воєводства, Служби швидкої допомоги, спеціалізованої лікарні ім. Й. Громковського та медичного центру «DOLMED».

Лукашук зазначив, що весь минулий рік Дніпропетровська обласна рада тісно співпрацювала з Маршалом Нижньосілезького воєводства Цезарієм Пшибильським та головою регіонального Сейміку воєводства Анджеєм Ярохом.
“Наші партнери надавали нам потужну підтримку у вигляді гуманітарної допомоги, заклали в цьогорічний бюджет Нижньосілезького воєводства 23 млн злотих для підтримки України”, – пише Лукашук.