Дніпропетровська обласна рада планує поєднати кілька медичних закладів

05 серпня 2021 о 19:00 - 6436

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Дніпропетровська обласна рада планує поєднати кілька медичних закладів

Дніпропетровська обласна рада на найближчій сесії, що відбудеться цієї п’ятниці,  розгляне питання з поєднання Криворізького шкірвендиспансеру з Криворізьким Центром профілактики і боротьби зі СНІД та Дніпропетровського обласного перинатального центру з Обласною дитячою клінічною лікарнею.

Про це повідомили у “Першому міському”.

Об’єднання проходять в рамках проведення в країні медреформи.

«Оптимізація дозволить ефективно використовувати наявні ресурси громади – це дуже важливо. Оптимізація означає не скорочення, а таку організацію, при якій пацієнти мають кращий доступ до медичного обслуговування. НСЗУ повністю підтримує запропоновану ініціативу щодо оптимізації мережі медичних установ, оскільки такі дії спрямовані на дотримання права пацієнта на отримання якісних медичних послуг» — повідомила директор Східного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Наталія Будяк.

В березні поточного року рішенням облради були об’єднані Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання «Фтізірія», Кам’янський протитуберкульозний диспансер, Обласний дитячий спеціалізований центр в Дніпрі, Криворізький протитуберкульозний диспансер та Дитячий фтізіопульмологічний медцентр в Дніпрі. А в січні також в п’ять юридичних осіб при основних лікарнях об’єднали 16 медустанов Дніпра.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині будуть вакцинувати дітей, старших за 12 років.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: