Для дитячої лікарні №6 дніпровська волонтерка придбала 29 ліжок

20 травня 2021 о 09:00 - 1075

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Для дитячої лікарні №6 дніпровська волонтерка придбала 29 ліжок

Для дитячої лікарні №6 дніпровська волонтерка Олександра Сова-Тимощенкова придбала 29 ліжок, замість подарунка на свій день народження.

Цією радісною новиною поділились у Facebook.

Гендиректорка лікарні Ліна Чергінець розповіла, як часто багато хто згадував лікарню через страшні старі ліжка, яки були придбані дуже давно.

Не дивлячись на те, що планується реконструкція, замінити меблі повністю відразу неможливо, тому такий подарунок від фонду “Совушка” дуже доречний для маленьких пацієнтів.

Ліжечка мають розмістити в  інфекційному відділенні, де наразі лежать 5 діточок, які хворіють на COVID-19. Ще 7 з хворих у відділені інфіковані іншим хворобами. Інші 16 хворіють види пневмонії.

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Володимир Дорошенко додав, що під час перебування на лікування інтенсивної терапії для дитини важливо мати комфортні функціональні ліжка, тому що за допомогою тільки таких ліжок можна змінювати положення хворого та проводити різні маніпуляції.

“Подружка с Азії перевела 500 доларів, ще один посадовець 2500 гривень перевів, ще один знайомий тисячу. Суми різні, є сто, є двісті гривень. Для мене це приємно, тому що квіти вони постоять та зав’януть, подарунок це теж таке. А тут, пам’ять про те, що люди спільно зробили такий проєкт. Ліжка будуть для дітей, для них це буде зручно”, — йдеться в дописі.

Зібрала волонтерка коштів половину з тих, що потрібно на меблі, а саме 100 тисяч гривень.

Олександра поділилася, що вже третій рік поспіль на свій день народження влаштовує таку акцію, відмовляючись від квітів та подарунків на користь дитячих лікарень. Власним коштом три роки потому  встановила шлагбаум у дитячій обласній лікарні, а торік допомогла дитячій обласній реанімації.

Раніше «Лица» також писали про те, як українці оцінили медичну сферу в умовах коронавірусу?

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: