Директора дніпровського комунального підприємства підозрюють у розкраданні бюджетних коштів

23 липня 2020 о 10:00 - 9212

adminadmin


Директора дніпровського комунального підприємства підозрюють у розкраданні бюджетних коштів

У Дніпрі прокуратурою Дніпропетровської області розслідується факт привласнення бюджетних коштів, виділених на перевезення громадян під час ремонту Нового мосту: під підозрою опинилися директор комунального підприємства та ФОП.

Директору комунального підприємства «Міські причали» Дніпровської міської ради Павлу Михайлюку та фізичній особі-підприємцю Богдану Полякову повідомлено про підозру у привласненні бюджетних коштів на суму понад 1,2 млн грн та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

Так, у серпні 2019 року між директором комунального підприємства міської ради та фізичною особою укладено договір щодо надання послуг з перевезення паромним транспортом мешканців Дніпра під час ремонту Нового мосту.

Діючи з корисливих мотивів, підприємець вніс до акту надання послуг завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу відпрацьованих транспортними річковими суднами годин, а директор комунального підприємства, будучи з ним у змові, підписав вказаний офіційний документ.

Таким чином, з виділених на ці послуги 1,8 млн грн коштів громади зловмисники привласнили понад 1,2 млн грн.

Наразі досудове розслідування триває.

Мова йде про тендер, оголошений комунальним підприємство «Міські причали» 26 липня 2019 року. КП «Міські причали» Дніпровської міської ради шукали підрядника, який буде здійснювати перевезення містян річковим транспортом з одного берега на протилежний. Послуга обійшлася міському бюджету в 1,8 мільйона гривень. Перевезення будуть здійснювалися до 14 вересня — до відкриття Нового мосту після ремонту.

Цікаво, що самі перевезення здійснюються з 25 липня. Таким чином, фактично вони здійснювалися у борг, а підрядник був відомий заздалегідь, що є грубим порушенням закону про публічні закупівлі.

Нагадаємо, мера Дніпра спіймали на корупції на користь власної дружини.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: