Депутат від “Слуги народу” повідомив, яких міністрів збираються звільнити

22 липня 2021 о 10:00 - 5598

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Депутат від “Слуги народу” повідомив, яких міністрів збираються звільнити

Депутати Верховної Ради мають ряд претензій і питань до роботи міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюська і міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка.

Про це повідомив нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура (на фото) в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Однозначно, у вересні будуть кадрові зміни (в уряді) … Є претензії у депутатського корпусу і є розмови про те, що потрібно ці міністерства посилити іншими міністрами. Є розмови з приводу Міністерства оборони, Міністерства юстиції. Є питання по Міністерству культури: знаю, що колеги зареєстрували проект постанови про звільнення (міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка), там насправді неоднозначна ситуація”, – сказав Качура.

Він також звернув увагу на відсутність комунікації глави Мін’юсту з парламентом.

“По Міністерству юстиції претензії, мені здається, є у колег, тому що найбільша помилка – це відсутність комунікації з парламентом, оскільки ми тільки через Фейсбук можемо спостерігати, як міністр юстиції то на траві лежить, то на столі і так далі… Є зараз претензії до результатів роботи (міністра юстиції Дениса Малюська), тому що господарство Мін’юсту дуже велике і це не тільки в’язниці та камери попереднього ув’язнення, в яких проходить ремонт, а це набагато більше, і потрібно, щоб там відбувалися системні зміни”, – уточнив парламентарій.

Качура підтвердив, що в кулуарах парламенту обговорюється інформація щодо генерального прокурора Ірини Венедиктової.

“Я чув, що колега це публічно озвучила щодо генерального прокурора. Таке в кулуарах також звучало, і вже пішло це в засоби масової інформації. Теж таке можливо”, – сказав Качура.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: