“Ціни на ліки знизяться” – очільник МОЗ

31 травня 2021 о 16:00 - 955

Регіна ОрловаРегіна Орлова


“Ціни на ліки знизяться” – очільник МОЗ

За словами очільника МОЗ, Віктора Ляшко, в Україні очікується зниження цін на лікарські препарати.

Про це  він заявив в інтерв’ю ТСН.

Новий керівник МОЗу повідомив про зміни у процесах закупівлі лікарських засобів, які невдовзі відбудуться.

Та головне, як вважає Віктор Ляшко, – стабілізуватися. Адже другий етап медичної реформи запущений. Проте, через пандемію плани довелось змінити.

Показати ефективність працюючих лікарень та “підняти” нефінансовані мед.заклади  – основна мета, говорить міністр охорони здоров`я.

Окрім цього, Віктор Ляшко розповів, що не підтримував фінансування деяких інфекційних та протитуберкульозних закладів. Причиною його критики став тариф 2020, який не міг покрити потребу закладів з хворими на туберкульоз. Та наразі, через підвищення тарифу, його думка змінилася.

У себе на сторінці у Facebook Ляшко повідомив, що має намір скоро оголосити конкурсний відбір незалежних членів до наглядової ради  держпідприємства “Медзакупівлі”.

“Відбір нових членів до Наглядової Ради ДП “Медзакупівлі” – це прозора та відкрита взаємодія між Міністерством та особливо важливим підприємством у сфері державних закупівель. Додатково працюємо над наказом, який чітко сформулює порядок взаємодії, забезпечивши незалежність ДП”, – написав міністр.

Міністр вважає, що це дасть можливість знизити ціни на лікарські препарати.

Нагадаємо

Головним чином завдяки голосам пропрезидентської фракції “Слуги народу” у Верховній Раді  Віктор Ляшко був нещодавно призначений міністром МОЗ. Голосування у Верховній Раді  відбулося 20 травня. 262 народні обранці підтримали кандидатуру колишнього головного санлікаря Віктора Ляшка, який змінив на цій посаді 45-річного Максима Степанова.

Новий керівник МОЗ, якому виповнився 41 рік,  обіцяє за літо вакцинувати від ковіду 5 мільйонів українців.

Раніше “Лица” повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: