Чому варто якомога скоріше перевзути своє авто

17 листопада 2020 о 17:00 - 2145

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Чому варто якомога скоріше перевзути своє авто

Синоптики прогнозують значне погіршення погодних умов на території Дніпропетровської області, тому Служба автомобільних доріг рекомендує водіям перевзути їх автівки. Про це автомобілістів попереджають у Facebook.

За синоптичними прогнозами погода на території Дніпропетровської області поступово погіршиться. На нас чекає: тумани, температура повітря  вночі від 0 до -4 морозу, вдень від +4 до +8 тепла. При такому коливанні температурних показників з плюса на мінус є ймовірність виникнення слизькості на дорозі.
Саме тому необхідно використовувати зимові шини. З погіршенням погодних умов автівки на літніх шинах перетворюються на небезпечний і некерований вид транспорту.

«Шановні водії! Дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції та швидкісного режиму! Дорожні служби працюють режимі цілодобового чергування та готові до виконання робіт з зимового утримання», – пишуть у Службі автомобільних доріг Дніпропетровської області, та додають, що потрапивши в надзвичайну ситуацію на дорозі водії завжди мають змогу зателефонувати на «Гарячу лінію» Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, та отримати допомогу.

Нагадуємо, що на нашому сайті ви маєте можливість ознайомитись з популярними моделями вторинного ринку авто в Дніпрі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: