Через спеку зросла кількість інфарктів

10 липня 2020 о 09:30 - 4570

adminadmin


Через спеку зросла кількість інфарктів

У дніпровській лікарні через спеку збільшилась кількість пацієнтів з інфарктами на 30%.

Минулого тижня 65 пацієнтів з інфарктами поступили до Обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

Головний лікар закладу Олена Лугова назвала головні причини, через які  саме в спеку люди хворіють більше:

  • зростає артеріальний тиск, що обумовлено підвищенням температури тіла;
  • відбувається зневоднення організму, через це згущується кров, що, у свою чергу, призводить до тромбозу в коронарних судинах серця;
  • під час спеки люди менше рухаються. Це доцільно з точки зору теплообміну організму, але люди відкладають візити до лікаря. А саме в ці дні необхідний контроль та консультації сімейних лікарів;
  • у спеку люди зловживають морозивом і солодкими напоями. Але ж високий рівень солодкого в крові – це велика шкода для людей із серцево-судинними захворюваннями.

Головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко навів статистику:

«В області більше 890 тисяч пацієнтів із артеріальною гіпертензією. В лікарні Мечникова амбулаторно щорічно оглядається в консультативній поліклініці понад 9 тисяч пацієнтів, понад 3 тисячі проходять стаціонарне лікування».

Наразі в лікарні ім. Мечникова діє безкоштовна обласна програма допомоги людям із гіпертензією. В програму входять:

  • лабораторні та інструментальні обстеження (ЕКГ, за потребою – Ехо-КГ);
  • консультація кардіолога та офтальмолога з обстеженням очного дна та вимірювання внутрішьноочного тиску, призначення терапії.

Довідки щодо програми та запис до лікарів здійснюється за телефоном Консультативної поліклініки лікарні Мечникова: (056)713-51-32 з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: