Через скандал у школі №126 мер міста запропонував звільнитись начальницю управління освіти

12 жовтня 2021 о 16:00 - 3956

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Через скандал у школі №126 мер міста запропонував звільнитись начальницю управління освіти

У Дніпрі в гучному скандалі зі звільненням директорки школи №126, яку потім поновили у посаді, мер “розібрався” та запропонував “винуватиці” піти з посади начальника управління освіти міської ради Оксані Салогуб.

Таку новину повідомив мер у своєму Facebook.

Також в дописі він назвав свою підлеглу “токсичною людиною”, “з якою йому не по дорозі”. На цьому звільнення не закінчились: разом з начальницею управління освіти під час службової перевірки під звільнення підпали ще кілька директорів різних комунальних підприємств міста.

Скандал зі звільненням директора школи з поглибленим вивченням французької мови №126 Наталі Пешехонової почався ще минулого місяця. Коли її звільнили за недотримання карантинних норм та нібито виявлення кількох порушень з охорони праці. Це не зважаючи на те, що дана школа посідає 9 місце за рейтингом шкіл серед 180 інших шкільних закладів міста.

Таке рішення дуже обурило більшість батьків, які стали “відстоювати” поновлення директорки на мітингу. При цьому батьки навіть написали листа зі зверненням розгляду цього свавілля двом президентам: України та Франції.

Та навіть збирались через адвоката подавати позов до суду з оскарженням несправедливого звільнення.

Але до цього не дійшло. Мер міста “почув” обурених батьків та поновив директора школи на посаді, розібравшись у всьому самостійно.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: