Бізнес з підробки документів для отримання статусу переселенця організувала мешканка Дніпра – СБУ

10 червень 2021 о 11:00 - 2710

AvatarVirsavia Gonchar


Бізнес з підробки документів для отримання  статусу переселенця організувала мешканка Дніпра – СБУ

СБУ викрила мешканку Дніпра, яка організувала нелегальний бізнес з підробки документів для жителів ОРДЛО та АР Крим.

Як повідомили в прес-службі СБУ, організаторкою злочинного бізнесу є мешканка Дніпра, яка оформлювала “клієнтам” – в тому числі учасникам незаконних збройних формувань так званої «ДНР», нові паспорти. До просрочених паспортів громадян України вклеювали нові фотографії, а дані на звороті підтверджували підробленою печаткою Державної міграційної служби.

Через наявність у підробці штампу реєстраційної служби, до документа вносили дані про реєстрацію місця мешкання, що давало змогу отримати статус особи-переселенця. Сфальсифікований пакет документів замовники подавали до міграційної служби, де отримували нові внутрішні та закордонні паспорти.

Бізнес працював протягом року. За цей час майже двадцять осіб отримали можливість легалізуватись на території Україні.

Під час проведення обшуку за місцем проживання організаторки вилучили підроблені документи, печатки та штампи державних органів.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення про підозру організаторці схеми.

Триває досудове слідство. Шукають всіх людей, які причетні до фальсифікації документів, та замовники, які скористалися незаконними послугами.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: