Більше 100% складають темпи росту надходження податків на Дніпропетровщині

29 грудня 2021 о 14:20 - 3394

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Більше 100% складають темпи росту надходження податків на Дніпропетровщині

Найбільший темп приросту – понад 129% – до державного бюджету.

Обласна податкова відзвітувала про підсумки роботи у 2021 році.

Звіт озвучили у Головному управлінні Державної податкової служби (ГУ ДПС) у Дніпропетровській області, передає офіційний сайт підрозділу.

Відкриваючі нараду, начальниця обласної податкової Ганна Чуб (на фото анонсу) зазначила, що поточний рік для служби був дійсно важливим та особливим, адже Державна податкова служба України з 1 січня цього року почала працювати як єдина юридична особа.

Тобто ГУ ДПС у Дніпропетровській області та інші податкові є відокремленими підрозділами юридичної особи.

«Протягом січня – листопада поточного року платниками області до бюджетів усіх рівнів спрямовано понад 55 млрд грн податків і зборів. Це на 12 млрд перевищує відповідний показник минулого року (темп росту – майже 129 %).

При цьому, до державного бюджету надійшло понад 26 млрд грн. Це майже на 6 млрд грн більше відповідного показника минулого року (темп росту – понад 129 %); до місцевих бюджетів – майже 29 млрд, що на 6 млрд грн більше надходжень аналогічного періоду минулого року (темп росту – майже 128 %).

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло майже 18 млрд грн, що на 3 млрд грн більше аналогічного періоду минулого року (темп росту – 119 %).

Позитивна тенденція надходжень – це результат нашої спільної успішної роботи з платниками податків», – зауважила очільниця ГУ ДПС.

Також за цей період з бізнесом та громадськістю проведено 458 зустрічей, 285 – з територіальними громадами регіону.

Відкрився Музей історії податкової служби Дніпропетровщини.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: