У Магдалинівці знайшли приватного власника для колишньої будівлі податкової

27 липня 2021 о 19:30 - 1655

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Магдалинівці знайшли приватного власника для колишньої будівлі податкової

Колишня будівля податкової в центрі Магдалинівки отримала нового власника. Двоповерхову нерухомість придбав місцевий підприємець.

Про це повідомляє ДніпроОДА.

«Дніпропетровщина активно долучається до всеукраїнської програми приватизації. В області вже знайшли власників 12 об’єктам державної власності. Це принесло до бюджету країни понад 14,2 млн грн. Ще 15 лотів нині виставлені на аукціон», – зазначила Ганна Миргородська. 

Будівля податкової у Магдалинівці пустувала півроку. Олександр Гулько про її продаж дізнався від знайомих. Каже, одразу вирішив взяти участь в торгах. Адже така можливість випадає нечасто.

Чоловік – приватний підприємець. Більше десяти років мешкає у Магдалинівці. Тепер зможе розшити бізнес.

«Раніше брав участь у різних тендерах. Але такий аукціон був вперше. Хвилювався, щоб правильно оформити всі документи. Було шість претендентів, але я переміг. Безмежно цьому радий», – розповів Олександр Гулько. 

Він додав, що вкладатиме кошти в покупку. Після того, як приведе будівлю до ладу, частину приміщень планує здавати в оренду. На першому поверсі збирається відкрити аптеку. Другий – здаватиме. Під офіси, стоматологічний кабінет або адвокатську контору.

«Приємно, що держава дає підприємцям можливість для розвитку. Будівлі не пустуватимуть, приноситимуть прибуток, створюватимуться нові робочі місця», – вважає Олександр Гулько. 

Підприємець вже розпочав ремонт. Встановив десять нових вікон на першому поверсі, навколо будівлі зробив бетонне мощення, оновив систему водовідведення.

«Із задоволенням будемо співпрацювати з новим власником. І взагалі малим та середнім бізнесом», – запевнив Магдалинівський селищний голова Володимир Дробітько. 

Під час аукціону ціна будівлі податкової зросла втричі – з 430 тис до 1,3 млн грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: