Безпринципна команда Філатова «не відчуває берегів», – Катерина Збарська

20 листопада 2020 о 16:05 - 1953

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Безпринципна команда Філатова «не відчуває берегів», – Катерина Збарська

Три сотні кримінальних справ, які порушили проти чиновників Дніпровської міської ради через їхні корупційні дії, виникли не у останній рік, як стверджує міський голова Борис Філатов.

Про це повідомила представниця партії «Громадська сила», депутатка Дніпровської міської ради Катерина Збарська.

«300 кримінальних справ порушили проти чиновників міської ради через їхні корупційні дії. Причому, виникли вони не як каже Філатов, не у останній рік, ні. Вони виникли ще за його друга Генерального прокурора Луценка», – сказала Катерина Збарська.

Наводимо повідомлення представниці «Громадської сили»:

«Я у виборах приймаю участь з 2004 року. І за всю цю історію я не пам’ятаю такої брудної кампанії, як на цих виборах – місцевих виборах у 2020 році. Особливо вражає той цинізм, з яким діють міська влада і команда мера.

Мало того, що вони використовують для свого піару бюджетні кошти, тобто гроші платників податків. Вони ще й вдаються до найцинічніших методів, які тільки можна уявити. І те, я думаю, навіть неможливо уявити здоровій людині.

Це зовсім безпринципна команда під керівництвом Бориса Філатова. Це люди, які не зупиняться не перед чим, вони насправді «не відчувають берегів» і не відчувають меж.

В будь-який політичній битві завжди є межі допустимого. У цієї команди вони стерті. Вони зачіпають членів родини опонента (Загіда Краснова – ред.), вони зачіпають його дружину, його дітей. Це взагалі неприпустимо.

В будь-якій боротьбі політичних опонентів повинні бути якісь рамки. Я не хочу перераховувати увесь той бруд, який вони виливають, – крім того, що  вони чіпають самого Загіда Краснова, його родину, вони чіпають усю команду. Можливо, таким чином вони намагаються дестабілізувати ситуацію всередині нашого штабу. Але в них це не виходить.

Я взагалі вважаю, що  команда Бориса Філатова, його заїжджі піарники – Касьянов і Гайдай – це «чорнушники» і «мережевики», діяльність яких тупо спрямована на єдине: займатися лише скупкою людей.

І реальну підтримку Філатова ми побачили у першому турі: його підтримали 10% мешканців Дніпра. Це справжня оцінка його роботи.

Оцінка того, що за час своєї каденції він підняв тарифи у три рази.

Оцінка того, що він відправляє бюджетні кошти на свій особистій піар – щорічно по 100 млн гривень.

Це оцінка того, що оплата за паркування, яка збирається з містян, уходить на офшорні рахунки чиновників.

Бо люди все знають, люди все бачать і люди дають цьому об’єктивну оцінку. І те, що  піарники Філатова малювали йому перемогу у першому турі – це відвертий фейк, що всі й побачили.

Що вони роблять зараз? Зараз вони організовують скупку голосів містян – ми бачили у Інтернеті публікації, я їх виставляла на своїй сторінці (у Facebook – ред.) і робила офіційне звернення до Національної поліції, щоб розібралися.

Вони пропонують зараз по 1,5 тис. гривень за голос. При тому, що коли пройшов перший тур виборів були випадки, коли команда Філатова не розрахувалася за скуплені голоси, і люди піднімали паніку і тривогу, щоб їм повернули гроші за куплені голоси. Це все було в Інтернеті, відомо від журналістів.

З членами комісій, які працювали від «Пропозиції», не розрахувалися.

Тому це – команда «лохотронщиків», які просто «розводять» людей. Причому «розводять» завжди. Протягом п’яти років «розводили» містян постійно крадучи кошти.

Бо з нічого ж не могли виникнути 300 кримінальних справ, які порушили проти чиновників міської ради через їхні корупційні дії. Причому, виникли вони не як каже Філатов, не у останній рік., ні. Вони виникли ще за його друга Генерального прокурора Луценка.

Вони намагаються «розігнали» тезу, що, буцім-то, Краснов використовує бюджетні кошти. Краснов – ніколи не був при владі, не підписує жодного фінансового документа».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: