Паркувальний оброк мера Дніпра

17 листопада 2020 о 11:00 - 13013
Паркувальний оброк мера Дніпра

 Ось уже майже п’ять років, відразу після того, як Борис Філатов зайняв крісло мера Дніпра, міська влада розкреслює місця під платну парковку в усіх мислимих і немислимих локаціях мегаполісу, при цьому встановивши найвищий паркувальний збір в Україні — 15 гривень за годину (для порівняння: в Харкові — 5 гривень, в курортній Одесі — теж 5 гривень, а в сусідніх Кам’янському або Новомосковську взагалі нікому в голову не прийде стягувати гроші за стояння авто на міській землі).

Про це повідомляє видання Репортер.Днепр.

При Філатові Дніпро перетворився в одну величезну і найдорожчу платну парковку в Україні. Але багатомільйонні доходи від неї потекли не в міську казну, а на рахунки кіпрської офшорної фірми «Паркт Сервіс Груп», безпосередньо пов’язаної з самим Борисом Філатовим і його духовним наставником Геннадієм Корбаном.

Нещодавно була оприлюднена цікава статистика: за підсумками шести місяців 2020 року бюджет Дніпра отримав від парковок 1,63 млн грн. Зате щороку витрачають з бюджету більше 4 мільйонів гривень на Інспекцію з контролю за парковками! Загалом — збитки на збитках!

Але Філатов не був би Філатовим, якби не вмів наживатися навіть на збитках. Комунальному підприємству «Міськавтопарк», що принесло за півроку в казну 1,63 мільйона, з бюджету на рік виділили … 16,5 мільйона. Тобто, виходить, що місто щорічно не те, що не отримує, а втрачає понад 13 мільйонів гривень на платних парковках!

Мало того, що кожен автолюбитель змушений платити справжній оброк — 15 гривень за годину, які осідають в близькому Філатову офшорі, так ще і кожен городянин своїми податками фінансує всю цю каламутну схему!

Від платних парковок втрачають всі — автовласники, городяни і міський бюджет, а заробляють тільки Філатов і Корбан. І коли суд напередодні виборів визнав незаконним стягування в Дніпрі 15 гривень за парковку, то Філатов, ризикуючи рейтингом, терміново скликав сесію і домігся на ній прийняття нового тарифу — з розрахунку 10 гривень на годину. Такого ж незаконного, без економічного обґрунтування, як і попередній тариф!

Здавалося б — до виборів залишилося два місяці, і ти знаєш, яке неприйняття у виборців викликає твоя ініціатива про грабіж їх на рівному місці. Ну, потерпи два місяці! Але ні! Філатов знає, як люди до нього ставляться насправді. Знає про свій антирейтинг. Знає, що городяни, які настраждалися від його «правління», виставлять його з мерського кабінету на цих виборах. А тому вирішив, що залишився йому час висмоктати з міста і городян по максимуму.

Сьогодні його девіз: «Після мене хоч потоп!». І Філатов в своїх діях його строго дотримується …

Поділитися: