“АрселорМіттал” та ВИШі Кривого Рогу підписали меморандум про співпрацю

21 квітня 2021 о 13:30 - 892

AvatarVirsavia Gonchar


“АрселорМіттал” та ВИШі Кривого Рогу підписали меморандум про співпрацю

«АрселорМіттал» та провідні ВИШі Кривого Рогу підписали меморандум про співробітництво.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

За умовами співпраці підприємство бере на себе витрати за навчання 300 студентів у 2-х криворізьких університетах, гарантує їм вивчення англійської мови, гідні умови проживання, стипендії та працевлаштування на сучасній фабриці огрудкування, яка зараз будується.

У Меморандумі зазначається, що «АрселорМіттал» та ВИШі розпочинають програму «Нова фабрика». Для учасників освітнього проєкту будуть створені спеціальні групи. Участь можуть взяти студенти 2-3 курсів.

«Головна мета цієї ініціативи — підготовка висококваліфікованих фахівців для роботи в лавах одного з гігантів металургії нашого регіону «АрселорМіттал Кривий Ріг». Символічно, що новий рівень співпраці між владою, роботодавцями й закладами, що готують фахівців, розгортають у Кривому Розі. Бо ж саме тут починалось впровадження ідеї та елементів дуального навчання на Дніпропетровщині. Тут у гірничо-металургійній галузі професійні школи показували найбільшу зацікавленість й найкращу співпрацю щодо підготовки праці молодих кадрів. А зараз в Кривому Розі вже є професії, які повністю готуються за дуальною системою. Тепер же ми виходимо на новий рівень співпраці. Сподіваюсь, така взаємодія буде взірцем для інших роботодавців в області та в Україні», — розповів Микола Лукашук.

У підписанні взяли участь народні депутати України, Юрій Корявченков та Олена Криворучкіна, Микола Кизим перший заступник Міністра освіти і науки України, голова Криворізької РДА, Генеральний Директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо, фахівці Державного університету економіки і технологій та Криворізького національного університету.

Також ми писали: «ArcelorMittal Кривий Ріг» визначив постачальника обладнання для нового онкоцентру.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: