Апостолівська газета надрукувала список кандидатів на мера без двох зареєстрованих

13 жовтня 2020 о 17:15 - 3203

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Апостолівська газета надрукувала список кандидатів на мера без двох зареєстрованих

Газета «Апостолівські новини», що розповсюджується в Апостолівському районі Дніпропетровської області, у №57-58 за 5-11 жовтня 2020 в рубриці «Вибори-2020» опублікувала «Список кандидатів на посади міського голови до Апостолівської міської ради». При цьому, в матеріалі є дані лише 8-ми з 10-ти зареєстрованих кандидатів.

Про це «Лицам» повідомив адвокат Соловей Олег Володимирович, кандидат від партії ВО «Свобода» на посаду Апостолівського міського голови.

«Навмисно не вказали моє прізвище в списку кандидатів на посаду голови Апостолівської ОТГ. Чекаю вибачення та роз’яснень. В підтвердження своїх слів додаю фото свого посвідчення. Ганьба такій газеті! Я вважаю, що це зроблено навмисно, щоб ввести людей в оману», – сказав кандидат.

Фото «Списку кандидатів…»

Посвідчення кандидата Олега Солов’я

 

У телефонній розмові з «репресованим» кандидатом головна редакторка газети «Апостолівські новини» Михальченко Вікторія Володимирівна повідомила, що кандидатів у переліку не достає помилково і ці дані – неофіційні.

«Це неофіційно. Взяли бистро, на ходу, в нас дірка була, – пояснила головна редакторка. – Ми не тільки твою фамілію [забули]. І Тетяну Вікторівну».

Тобто, дані зареєстрованої кандидатки Черкашиной Тетяни Вікторівни теж не були опубліковані.

В той же час, на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів вказано, що від Виконкому Апостолівської міської ради редакція «Апостолівських новин» за останні три місяці за інформаційні послуги отримала більше 24.000 гривень.

Голова Виконкому Апостолівської міської ради, міський голова Апостолова Нігай Станіслав Карпович балотується на другий термін і його ПІБ є опублікованим у «Списку кандидатів…» районної газети.

 

Скрин даних Єдиного веб-порталу використання публічних коштів

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: