Апеляційний суд став на бік Олега Царьова в суперечці між братами про будівлю Солдатської синагоги

08 липня 2020 о 09:30 - 2855

adminadmin


Апеляційний суд став на бік Олега Царьова в суперечці між братами про будівлю Солдатської синагоги

 2 липня Центральний апеляційний господарський суд в Дніпрі задовольнив скаргу ТОВ «Консалт-Про» на рішення суду першої інстанції. Оскаржуване рішення повернуло брату Олега, Івану Царьову 50% ТОВ «Інвест Трейдинг Дніпро», якому належить будівля колишньої синагоги за адресою вул. Виконкомівська, 11.

Іван Царьов, на користь якого виніс рішення суд першої інстанції, посилався на умови договору купівлі-продажу укладеного ще 2013 року з підприємостом його брата Олега, пізніше відомого як «голова парламенту Новоросії». Частину умов документа Олег та контрольоване ним на той час «Консалт-Про» не виконали.
Колегія суддів Апеляційного господарського суду не погодилась з тим, що невиконання умов договору в даному випадку є підставою для його розірвання та повернення майна попередньому власнику, тож рішення першої інстанції скасувала.

На думку самого Івана Царьова, довгий час відсутній в Україні через свою сепаратистську діяльність Олег, діє в інтересах бізнесмена-забудовника Вадима Єрмолаєва. Адже саме після того, як Іван відмовився продати Єрмолаєву цю нерухомість за неадекватно низькою ціною в 200 доларів за квадратний метр,  фірма утікача-сепаратиста почала спроби відібрати 50% колишньої синагоги.

Підконтрольні Єрмолаєву підприємства «Акта» та «Алеф» ведуть активну будівельну діяльність на довколишніх вулицях Виконкомівській, Шевченка та Південній.

“Солдатська” синагога на Виконкомівській, 11, в якій молилися колишні рекрути з числа євреїв та їх родини, належить до числа закритих в радянську добу історичних синагог центральної часини Катеринослава, як і зруйнована 2008 року під час підготовки до будівництва БЦ “Брама” підприємствами Єрмолаєва синагога «Бейт Янкель» на вулиці Миронова (Європейській).

фото з сайту «Дніпро єврейський» – Мyshtetl.org

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: