“Гроші правлять владою”: апеляційний суд Дніпра знову став на бік підприємця-депутата міськради

26 січня 2021 о 08:30 - 1297

AvatarVirsavia Gonchar


“Гроші правлять владою”: апеляційний суд Дніпра знову став на бік підприємця-депутата міськради

Апеляційний суд  Дніпра не задовільнив скаргу органу самоорганізації населення “Будинковий комітет “Тихий двір” на порушення будівельних норм при зведенні офісної будівлі. Відповідачем виступав депутат міськради, підприємець Євген Кривошеєв. 

Нагадаємо, що будинковий комітет «Тихий двір», який об`єднав мешканців будинку за адресою площа Вокзальна, 2, судиться к Євгеном Кривошеєвим вже кілька років. Але суд постійно стає на бік Кривошеєва. І цей раз не став винятком.

Ще  у квітні 2014 року Кривошеєв отримав від міської ради Дніпра у оренду земельну ділянку біля будинку по пл. Петровського, 2 (нині — площа Вокзальна). У рішенні міськради мова йшла про будівництво офісного приміщення, натомість Кривошеєв на цій ділянці побудував житловий будинок з офісним приміщенням у ньому. При цьому бізнесмен  своїми будівлями відрізає частину двору, закриваючи огорожею доступ до цієї території, з одного боку, а з іншої — постійною охороною. Хоча ця територія – площа сумісного загального користування.

10 грудня повинен був відбутися суд, який мав розглянути всі порушення Кривошеєва, які зазначені у Апеляційній скарзі органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Тихій двір».

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією суд переноситься, але згодом, в реєстрі судових рішень з’являється інформація, що апеляційну скаргу не задовільнили.

Коментуючи цю подію “Лицам”, голова “Будинкового комітету “Тихий двір” повідомила, що не дивується нічому.

10 грудня Апеляційний суд Дніпра відмовив “Будинковому комітету “Тихий двір” на користь олігарха. А що дивуватися? В якій країні живемо? Корупція, олігархи, мафії. Думали, що вибори щось виправлять – не вийшло. Гроші правлять владою, судами, поліцією, прокуратурою. Де правди шукати? І варто?

Депутатство, яке потрібно тільки щоб нахапати землі і грошей. Судом було встановлено, що депутат Кривошеєв особисто голосував за виділення собі в оренду  15 соток землі на 15 років. Але Апеляційний суд Дніпра в рішенні пише, що немає конфлікту інтересів, що жителі міста і України ніхто і ніщо (якщо у Вас немає багато грошей). Йому все одно на Статут міста, де вказано, що земля в місті належить городянам, наплювавши на Конституцію України, де земля належить народу”, – зазначила голова “Будинкового комітету” Тетяна Остапенко.

Вона додала, що депутат Кривошеєв виділяв собі землю під офіси, стоянки та автомийки  протягом всього часу своєї депутатської кар’єри.

“І в кожному році свого депутатства Кривошеєв виділяв собі землі під офіси, стоянки, автомийки терміном на 50 років. При цьому голосував, щоб відібрали право орендувати місце (18 м.кв.) під гараж заслуженим людям. Що цей синок зробив для міста і городян? Нічого, крім того, що нахапав собі землі в самому центрі міста. Хтось скаже, що самі вибрали, тепер терпіть. Завдяки зв’язкам матусі (екс-керівника БТІ), синок в 16 років будує палаци в центрі міста, а в 24 роки, завдяки грошам мами, стає депутатом міськради. «Який молодець – талант» і продовжує розпочатий мамою бізнес.” – наголосила Тетяна Остапенко.

 

Євген Кривошеєв вже не перший рік займає лідируючі позиції у рейтингу найбагатших депутатів міської ради Дніпра.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: