Оголошується Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Захистимо вовків!»

12 вересня 2012 о 09:48 - 26422

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості

"Захистимо вовків!"

Мета конкурсу – привернути увагу школярів до охорони вовків, розвинути в особистості почуття відповідальності, обов'язку та поваги  стосовно всього живого.

Завдання конкурсу

1. Залучити дітей до охорони вовків.

2. Виявити і заохотити найбільш талановитих учнів – учасників конкурсу.

3. Надрукувати матеріали про охорону вовків у місцевих газетах.

4. Виявити продаж на ринках браконьєрських знарядь лову  вовків-капканів.

Учасники конкурсу

В конкурсі можуть приймати участь діти середнього і старшого шкільного віку.

Організатори конкурсу

Конкурс організований Київським еколого-культурним центром.

Терміни  конкурсу

Конкурс проводиться з 1 жовтня 2012 р. по 15 лютого 2013 р. Матеріали на конкурс оргкомітет приймає від його учасників  до 1 лютого 2013 р. включно (за поштовим штемпелем) за адресою: 04136, м. Київ, вул. Гречко, б. 12 -В, кв.11, з позначкою на конверті: "На конкурс "Захистимо вовків!".

УВАГА! Матеріали на конкурс відсилаються  тільки звичайною поштою. У листі необхідно повідомити зворотню домашню адресу і обов'язково номер мобільного телефону батьків або керівника кружка (без номеру мобільного телефону матеріали на конкурс прийматися не будуть).

Матеріали на конкурс

Матеріали на конкурс  приймаються за двома номінаціями:

1. Творча номінація

До неї відноситься:

а) статті на захист вовків, які будуть опубліковані у місцевих газетах. На адресу Оргкомітету конкурсу необхідно надіслати газетну публікацію!!!

2. Практична номінація

Необхідно виявити  місце продажу капканів на вашому ринку або у господарчому, садівничому, мисливському магазині (з точною  назвою і адресою магазину, ринку та номеру торгового місця, кіоска, контейнера на ринку), а також бажано вислати на нашу адресу фото капканів, які там продаються.

Підведення підсумків конкурсу

Жюрі конкурсу підводить його підсумки за двома номінаціям:

1. Творча номінація

2. Практична номінація

Підсумки конкурсу у січні 2013 р. будуть розміщені на сайті Київського еколого-культурного центру.  Буде відібрано по 5 кращих робот, автори яких отримають нагороду – мобільний телефон. Подарунок та вітальний лист від організаторів конкурсу буде надісланий поштою на домашню адресу кожного переможця.

Положення про конкурс "Захистимо вовків!" та матеріали з охорони вовків знаходяться на сайті Київського еколого-культурного центру на Головній сторінці і у кампанії "Охрана волков". Матеріали, які будуть надіслані на конкурс не рецензуються і не повертаються.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: