У Філатова конкурс на проведення фестивалю «Book space» виграла фірма, якою керує екс-чиновниця

04 травня 2020 о 06:54 - 1661

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У Філатова конкурс на проведення фестивалю «Book space» виграла фірма, якою керує екс-чиновниця

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради 14 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Культпросвет» послуги з організації та проведення книжкового фестивалю за 1,99 млн грн. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на «Прозорро».

Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» із книжковим ярмарком планують провести 30 вересня 2020 року. На фестиваль мають запросити Оксану Забужко, Сергія Жадана, Алевтину Кахідзе, Ірину Славінську, Софію Андрухович і Тараса Прохаська.

Виконавець повинен забезпечити побут учасників і технічне забезпечення заходів. Хоча гонорари не передбачені, вони можуть бути виплачені окремо спонсорами чи меценатами.

Договір передбачає такі програми фестивалю: центральну, дитячу, видавничу, музичну, а також три спеціальні програми – «Тандеми», «Terra Incognita» і «Книжки майбутнього».

Заходи відбуватимуть у восьми павільйонах і на концертному майданчику. Також мають поставити два невеликі павільйони для реквізиту, обладнання і знаходження персоналу.

З усіх коштів на технічне забезпечення піде найбільше – 1,47 млн грн. Ще 255 тис грн. відведено на витрати на відрядження і перебування учасників, 170 тис грн. – на рекламу, 37 тис грн. – на зарплату або оплату за договорами підряду режисерсько-постановочної та адміністративної груп, артистичного персоналу з нарахуваннями на неї, 20 тис грн. – на адміністративні витрати, 20 тис грн. – на прибуток, 15 тис грн. – на накладні витрати.

Ціна угоди на 10 тис грн., або 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було місцеве ПП Творче агентство «Майстерня подій» Григорія Портянка, яке виграло тендер щодо торішнього фестивалю «Book Space» за 1,98 млн грн.

Директором місцевої фірми «Культпросвет» є Валерія Мороз, до 2018 року – головна спеціалістка Відділу інфраструктури галузі культури міста Управління культури Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради. Засновниками є Олександр Гомольський із Дніпра і Вадим Гефтер із Запоріжжя.

Останній з 2018 року в якості ФОПа отримав підрядів Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради щодо арт-проекту «Вечір Пірсу» і фестивалю «Облака» на 2,25 млн грн. Гефтер відомий як бард, якого внесли в базу «Миротворця» за участь у фестивалі в окупованому Росією Криму.

Загалом із 2017 року «Культпросвет» отримав підрядів нинішнього замовника та Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА на 7,56 млн грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: