Корейські тест-системи на COVID-19 отримав Обласний штаб протидії коронавірусу

03 квітня 2020 о 12:48 - 1390

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Корейські тест-системи на COVID-19 отримав Обласний штаб протидії коронавірусу

Протестувати 10 тис. людей з підозрою на COVID-19 зможуть медики області завдяки високоточним ПЛР-тестам.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

«Дякуємо Офісу Президента та нашим бізнес-партнерам, які мають підприємства на території області, за регулярну допомогу, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Нині Обласний штаб протидії коронавірусу отримав велику партію ПЛР-тестів від Фонду Вадима Новінського. Вони дозволять визначати наявність COVID-19 в організмі людини зі стовідсотковою гарантією. Зможемо протестувати 10 тис людей. Надійшли також респіратори та захисні окуляри, які будуть розподілені по госпітальним базам регіону».

Тест-системи зберігатимуться у Дніпропетровському обласному лабораторному центрі за температури мінус 20 градусів. Аби провести дослідження, пацієнтам потрібно буде здавати змиви слизової носа.

«Фонд Вадима Новинського продовжує забезпечення регіонів. Закуповуємо медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, тест-системи для перевірки громадян на коронавірус, – розповів офіційний представник компанії Метінвест, член Обласного штабу протидії коронавірусу Дмитро Мурашко. – Нині це чи не найдефіцитніший товар у світі. Та злагоджена робота бізнесу і влади дозволяє забезпечувати лікарні. Зустрічаємо хворобу – у «всеозброєнні».

Нині в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Дванадцять з них – на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: