6-місячна фірма отримала підряд на утримання доріг та ліквідацію сміттєзвалищ у Дніпрі

27 січня 2020 о 13:39 - 2874

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


6-місячна фірма отримала підряд на утримання доріг та ліквідацію сміттєзвалищ у Дніпрі

20% грошей за утримання автошляхів та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в Дніпрі отримає фірма, близька до Москаленко Анни Олександрівни, заступниці директора Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Так, на тендері Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 20 січня 2020 перемогу отримало ТОВ «Ла Страда» (код 43111599).

ТОВ запропонувало ціну на 0,02% нижче від очікуваної вартості закупівлі у 269,43 млн грн і на 0,012% нижче, ніж запропонував єдиний конкурент – Комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міськради, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Про це повідомляють Nashigroshi.org.

«Роботи не менше ніж на 20% вартості угоди виконає субпідрядник ТОВ «Профітек Лтд», якого газета «Лица» пов’язує з Анною Москаленко, заступницею директора Департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Михайла Лисенка», – передають журналісти.

Дійсно, 05 січня 2018 р. у статті «Профитек» от «УРЭА»: как в Днепре урны современные закупали» «Лица» писали про закупку Департаментом благоустрою та інфраструктури 500 урн. До статті була додана інфографіка:

 

Характерно, що ТОВ «Ла Страда» зареєстроване 6 місяців тому – у липні 2019 року. Власниця 100% – Мороз Олена Олександрівна з села Новоолександрівка Дніпровського району Дніпропетровської області. До листопада 2019 власницею та директором фірми була Безугла Тетяна Сергіївна з м. Дніпра.

«Спершу договір уклали на 269,38 млн грн, що було всього на 0,02% нижче від очікуваної вартості закупівлі у 269,43 млн грн. Однак того ж дня його вартість зменшили додатковою угодою з урахуванням фактичного обсягу видатків на чверть – до 198,00 млн грн.

За підсумковою відомістю ресурсів без ПДВ, найбільша сума – 68,46 млн грн – припадала на «Роботу автотранспорту та механізмів», без жодної деталізації, по 798 грн./маш.-год.», – пишуть журналісти.

При цьому, за даними аналітичної платформи YouControl, ані у власності, ані в користування у ТОВ «Ла Страда» автотранспорту немає. Нерухомості – також.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: