40 тис. споживачів області не платили за доставку газу з початку року

11 серпня 2020 о 11:15 - 12844

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


40 тис. споживачів області не платили за доставку газу з початку року

Жодного разу з початку року не сплатили за розподіл газу майже 40 тис. споживачів Дніпропетровщини.

Про це повідомила пресслужба АТ «Дніпропетровськгаз».

Загалом заборгованість клієнтів компанії на 1 серпня поточного року за доставку газу склала майже 54 млн грн.

«Неплатежі паралізують роботу «Дніпропетровськгазу», зокрема ускладнюють підготовку газових мереж до опалювального сезону та надання послуги доставки газу в регіоні. Криза неплатежів, пов’язана з наслідками Covid-19, є проблемою для галузі і є причиною накопичення заборгованостей на ринку, – йдеться в пресрелізі. – З послабленням карантину компанія очікувала зростання рівня розрахунків, однак цього не відбулось».

Компанія також пропонує розглянути питання списання постачальникам комунальних послуг боргу.

«Держава повинна прийняти кардинальне рішення і розглянути можливість списання заборгованості на ринку газу, яка сформувалася через те, що тарифи не покривають витрат постачальників комунальних послуг. Фахівці Дніпропетровськгазу вважають, що перекладати ці борги на споживачів неприпустимо», – пише компанія.

Зазначається також, що в середині липня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №3800-1 щодо забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу. Ним передбачено механізм списання заборгованості по всьому ланцюжку доставки газу для населення і підприємств ТКЕ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: