Стартує онлайн міжнародний кінофестиваль в Одесі, а музичний фестиваль «Respublica» – у грі Minecraft

25 вересня 2020 о 13:30 - 1537

verasta3verasta3


Стартує онлайн міжнародний кінофестиваль в Одесі, а музичний фестиваль «Respublica» – у грі Minecraft

Карантин вніс корективи у культурні події по усьому світу. Цьогоріч багато фестивалів проходять у незвичних форматах або ж були змушені перенести дати проведення. 

Через пандемію коронавірусу відмінили проведення фестивалю «Oktoberfest», який зазвичай відвідують близько 6 мільйонів людей. Також цього року не проводили відомий Каннський кінофестиваль, – повідомляють адміністратори спільноти у Вайбер.

А от для українських кіноманів під час карантину в онлайні провели фестиваль документального кіно «Docudays UA», і вже 25 вересня у цьому ж форматі стартує Одеський міжнародний кінофестиваль.

Щоб забезпечити дотримання карантинних обмежень, організатори вигадують й інші форми проведення.  Зокрема, фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» розпочинався з шоу на воді. При цьому глядачі перебували на човнах, зберігаючи дистанцію.

А музичний фестиваль «Respublica» відбудеться у грі Minecraft. На глядачів також очікують онлайн-стріми з локацій Старої фортеці, стріми з гримерок та трансляції виступів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: