24 жовтня фальсифікаторша виборчих бюлетенів проводила екскурсію для філатівських журналістів

28 жовтня 2020 о 18:56 - 260158

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


24 жовтня фальсифікаторша виборчих бюлетенів проводила екскурсію для філатівських журналістів

Співробітниця Центральної районної у м. Дніпрі територіальної виборчої комісії (ТВК) від партії «ОПЗЖ» Чебакова Валентина Анатоліївна напередодні дня голосування, 24 жовтня, проводила екскурсію для представників ЗМІ.

Про це йдеться в анонсі заходу на офіційному сайті міськраді, в пресрелізі після нього і відео.

 

Скрин – даних сайту міськради Дніпра

Відео – пресслужби міськради Дніпра

 

«Вже все цілком готове для проведення голосування в безпечних умовах з дотриманням протиепідемічних заходів. Серед іншого, облаштували окрему кабінку для голосування тих виборців, у кого виявиться температура чи ознаки ГРВІ.

Нанесено розмітку, облаштовано місця для отримання бюлетенів теж з дотриманням соціальної дистанції. У наявності маски, санітайзери, дезінфікуючі засоби.

Обов’язково буде вологе прибирання приміщення, відповідальна особа для проведення температурного скринінгу», – розповіла членкиня Центральної районної у м. Дніпрі територіальної виборчої комісії Валентина Чебакова, пише сайт.

Нагадаємо, Громадянська мережа ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області впізнала членкиню Центральної районної у місті Дніпрі ТВК Валентину Чебакову як жінку, яка вписувала додаткові позначки до бюлетенів без обрізаного кута. Поліція проводить розслідування.

Фото анонсу – з офіційного сайту Дніпровської міської ради

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: