ОПОРА назвала ім’я співробітниці ТВК, яка вписувала додаткові позначки до бюлетенів

28 жовтня 2020 о 18:12 - 2073

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ОПОРА назвала ім’я співробітниці ТВК, яка вписувала додаткові позначки до бюлетенів

Кандидат у депутати зафіксував, як в Центральній районній у місті Дніпрі ТВК вносились позначки до бюлетенів під час повторного підрахунку голосів. Поліція проводить розслідування за ч. 4 ст. 158-3 Кримінального кодексу України. Максим Майдан, кандидат у депутати до міської ради Дніпра, стверджує, що 27 жовтня він зняв на відео, як членкиня Центральної районної у місті Дніпрі ТВК Валентина Чебакова вписувала додаткові позначки до бюлетенів без обрізаного кута.

Після того, як була викликана поліція, спостерігача ОПОРИ звинуватили у перешкоджанні роботі комісії, і йому було винесено попередження. Також була викликана карета «швидкої допомоги» для Валентини Чебакової, в якої піднявся тиск.

Про це повідомила пресслужба Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

«Поліція проводить розслідування  за ч. 4 ст. 158-3 Кримінального кодексу України», – повідомляє ОПОРА.

Нагадаємо, 27 жовтня кандидат у депутати зафіксував, як в Центральній районній у місті Дніпрі ТВК вносились позначки до бюлетенів під час повторного підрахунку голосів.

ОПОРА зв’язалася з  прессекретаркою ГУНП в Дніпропетровській області Анною Старчевською, яка підтвердила, що під час досудового розслідування буде перевірено факт фальсифікації виборчих бюлетенів на одній із дільниць у м. Дніпро.

«Слідчі Дніпровського відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 158-3 (фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України», – йдеться у заяві Нацполіції в Дніпропетровській області.

Слідство триває, додали в ГУНП в Дніпропетровській області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: