З’явилося фото вручення підозри директору КП «Дніпровський метрополітен»

20 серпня 2020 о 10:30 - 23511

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


З’явилося фото вручення підозри директору КП «Дніпровський метрополітен»

Про підозру у службовій недбалості, внаслідок якої державі спричинено багатомільйонні збитки, повідомлено директору КП «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

Раніше джерело газети «Лица» повідомило, що Ліпьошкін Андрій Валерійович отримав підозру і йому обиратимуть міру запобіжного заходу.

«За процесуального керівництва Прокуратури Дніпропетровської області повідомлено про підозру директору КП «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Так, у липні 2016 року між вказаним комунальним підприємством та акціонерним товариством укладено контракт на завершення будівництва метрополітену у місті Дніпрі. За даними слідства, директор комунального підприємства, достовірно знаючи, що підрядник не має достатньої кількості кваліфікованих працівників та необхідної техніки, а тому відстає від графіку, підписав зміни до контракту, якими дозволив підприємству отримувати грошові кошти незалежно від факту виконання робіт.

Внаслідок таких дій за період 2018-2019 рр. підряднику зайво перераховано бюджетні кошти у сумі майже 240 млн грн за роботи, які фактично не виконувались», – повідомляє облпрокуратура.

Крім того, в результаті злочинної недбалості посадовця, після підписання вказаних змін, за інформацією слідчих, до контракту були безпідставно включені роботи, які вже виконано та оплачено державою у 2012 році на загальну суму понад 14 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в області. Вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: