22 квітня з 01:00 години (ночі) до 24:00 години, буде припинено водопостачання для деяких мешканців і споживачів п’яти районів міста.
Відключення відбудеться з метою проведення аварійно-відновлювальних робіт та підготовки водогону Д-1200/1000мм до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляють у КП «Дніпроводоканал»
Тимчасово залишаться без води споживачі, які мешкають за наступним адресами:
- Новокодацький район – в межах вулиць Набережна Заводська, Ударників, Маяковського та Квітки Основяненко.
- Чечелівський район – в межах вулиць Павлова, Академіка Белелюбського, Пастера та Набережна Заводська. У тому числі вулиці Братів Бестужевих та Івана Єзау.
- Центральний район – в межах вулиць пл. Вокзальна, пр. Дмитра Яворницького (парна сторона), Половицька та Січеславська Набережна.
- Шевченківський район – в межах вулиць Юліуша Словацького, пр. Дмитра Яворницького (парна сторона), Коцюбиньського та Січеславська Набережна.
- Соборний район –вул. Січеславська Набережна, вул. Набережна Перемоги, вул. Ливарна, вул. В. Вернадського 35 (П.Л.Д), вул. П. Ниренберга, вул. Поля, вул. Колодязна, вул. Камяна, вул. 6 Стрєлкової Дивізії, вул. Овражна, ж/м Перемога 1-6.
“На зазначених та прилеглих до них вулицях можливі перебої водопостачання зі зниженням тиску. Підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води на період проведення робіт, та приносить вибачення за тимчасові незручності”, – пишуть у КП .
Й додають також, що відновлення стійкого режиму водопостачання очікується на 10:00 годину 23 квітня.
Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі модернізують лівобережну станцію подачі води.