Знищено ще одну історичну будівлю Дніпра

12 квітня 2021 о 14:00 - 3213

Avataradmin


Знищено ще одну історичну будівлю Дніпра

Вона була розташована у центрі міста, по вул. Січових Стрільців, 17.

Як повідомляє сторінка у соцмережі Facebook BuilDnepr, саме за цією адресою розчищають місце для чергової багатоповерхівки.

Проєктом передбачається будівництво нового 6-поверхового об’єкта  висотою 20 метрів — апартаментів з приміщеннями громадського та комерційного призначення. Площа земельної ділянки під цей проект – 0,03 гектара. Загальна площа майбутнього будинку 2.083 м².

Особняк був побудований у II половині XIX століття, після 1870 і до 1918 року. Належав він родині землевласників Амчеславських. Стиль охарактеризований як класична еклектика.

Останні власники особняку — Марія Борисівна і Марк Савелійович Амчеславські. Марія Борисівна була головою «Товариства опіки за дітьми євреїв», яке займалося єврейською лікарнею на вул. Лікарняній (сучасна Бородинська) і єврейським пологовим притулком. Марк Савелійович працював в них лікарем.

Раніше ми повідомляли: у центрі Дніпра зруйнували старий будинок, а мешканця викинули на вулицю.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: