Змінились правила отримання «Пакунка малюка»

28 вересня 2020 о 12:12 - 1249

verasta3verasta3


Змінились правила отримання «Пакунка малюка»

Міністерство соціальної політики знову внесло зміни для отримання «Пакунка малюка». 17 вересня 2020 року Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект про повернення «бебі-боксів» в «натуральному вигляді». Тепер породіллі зможуть отримати все необхідне прямо у пологовому будинку.

Стандартний набір «бебі-боксу» складається з ковдри, рушника, пелюшок, комбінезону, розвиваючого килимка і так далі – загалом, це 30 позицій для батьків і малюків.

Але 13 тисяч сімей  вже отримали грошову компенсацію на соціальні картки. І всього було перераховано 67 млн гривень (більше 5 тисяч на сім’ю).

Необхідні товари можна придбати в 1.108 торгових точках, з яких 15 – інтернет-магазини. Список магазинів для закупівель можна побачити за посиланням.

Нагадаємо, що ініціативу з введенням «Пакунка малюка» ввели з 1 вересня 2018 року. Але в липні 2020 через ряд проблем з тендерами та затримкою у видачі «пакунка», як писали «Лица» раніше, допомогу вирішили монетизувати.

Пізніше «Лица» повідомляли, що за пропозицією Мінсоцполітики запроваджено інтернет-платформу, де в першу чергу вітчизняним виробникам надано можливість розмістити дитячі товари та «Пакунок малюка» у натуральній формі.  Інтернет-платформа дасть можливість батькам легко обрати необхідні товари або вже укомплектований «Пакунок малюка».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: