ЗЛОЧИН ЗЕЛЕНСЬКОГО БУДЕ ЗУПИНЕНО?

13 жовтня 2020 о 16:00 - 20268

Олег ЧерненкоОлег Черненко


ЗЛОЧИН ЗЕЛЕНСЬКОГО БУДЕ ЗУПИНЕНО?

Днями ми всі стали свідками чергового потоку свідомості від людини, що не має і грама мізків в голові і якого всі вважають президентом держави яку назвали Україна. Держава  начебто і визнана всіма державами, бо вирішила взяти спадок від УССР. бо та навіть входила колись до Ради безпеки ООН. але насправді на яку наплювали всі. Одні наплювали на Будапештський меморандум. бо той був папірцем не гідним жодної уваги. інші вирішили підтримкти окупацію Криму та частини українських земель на сході. Головне  те. що на власну країну наплювало її керівництво так і не назвавши війну війною. а в канун Дня Захисника України по всіх екранах і ЗМІ тільки і чути гучні заяви про їх любов до захисників. що всупереч їм стали на захист власного народу.

Так що ж оголосила ця людиноподібна істота,  яку смикають за нитки різного штибу вбивці та негідники?

Нічого, на перший погляд. страшного. Подумаєш. оголосить 5 питань до виборців, щоб вони на них відповіли на ци самих виборах.

Шахраї виршили зіграти в наперстки вчергове з людьми. Що означає це його звернення з виряченими очима? Воно означає одне – коли немає прописаного механізму по цьому опитуванню то можна шахраювати вільно і не напружуючись видаввати потрібне за озвучене начебто виборцями… Можна гратись цифрами. А коли запитань аж 5 то ігрища ще краще лягають для того аби ними тасувати як заманеться… Що мають відповісти цьому пройдисвіту і його ляльководам виборці. які прийдуть до дільниць? Ясно одне – він плює на всі ті відповіді і оголосить те, що вважатиме за потрібне. Коли немає закону ні про референдум, ні тим більше про якесь опитування, то чому він вкидає його саме використовуючи виборчі гроші? Якщо це робиться, то за одне це – нецільове використання грошей. можна подавати на нього і на тих. хто це робить. до суду. Яка саме сила використає цю промашку цих ідіотів і таки зробить крок в цьому напрямку? Думаю. що жодна. Жодна політична партія навіть не думає про те, що на їх очах відбуваєється злочин. Чи все ж знайдеться сміливець, що зупинить це шахрайство?

 

 

 

Тут вже перші відповіді прийшли. Виявляється все перераховане в статті не злочин. Але випливли інши його злочини. Докладнівше від Олександра Черненка

 

5 ЗАПИТАНЬ ПРО 5 Зе-ПИТАНЬ.
Ну ок. Нам вже ніби пояснили, що це горезвісне президентське «опитування» відбуватиметься поза виборчим процесом, не за бюджетний кошт, за межами дільниць і правового поля.
Це зняло низку запитань, але поставило не менше нових.
Але тут ми, як і Володимир Олександрович, обмежимося лише п’ятіркою.
1️⃣ До чого тут взагалі президент?
Якщо «опитування» – це приватна ініціатива, то чому її оголошує Зеленський? Якщо це ініціатива президента, то в якому законі чи якій статті Конституції передбачені такі його повноваження? Адже він, як посадова особа, має діяти виключно в межах своїх повноважень. Все інше – зловживання владою.
Там Зеленський недавно вихвалявся, що нарешті прийняли закон про імпічмент. Якщо своїми незаконними рішеннями він вирішив перевірити його дієвість, то можу його заспокоїти – закон не працює, це фікція. Як більшість інших зелених «перемог».
2️⃣ Звідки гроші?
В Україні приблизно 30 тисяч виборчих дільниць. Ми всі, звичайно, зробимо вигляд, що повірили в казочку про «волонтерів», які будуть проводити «опитування» безкоштовно.
Але навіть елементарна логістика, транспорт, харчування, зв’язок, інструктаж для «волонтерів» коштуватиме приблизно 100 доларів на дільницю. В результаті маємо 3 (прописом – три) мільйони доларів (хоча насправді більше). Плюс виготовлення наметів, скриньок, друк опитувальників, координація і все таке інше.
Отже якийсь невідомий благодійник викладе на забаганку Зеленського кругленьку суму невідомого походження.
Якщо це не корупція, то що тоді корупція?
3️⃣ Чи не є це впливом на виборчий процес?
Так, звісно, вибори відбуваються у приміщенні для голосування. Але агітація в день виборів заборонена скрізь. Прихована у тому числі. Я, звичайно, не пророк, але з великою долею ймовірності можу зараз сказати в якій кольоровій гаммі будуть виготовлені намети для такого Зе-опитування.
Зважаючи на епідеміологічні обмеження більшість виборців чекатимуть своєї черги голосувати за межами дільниць, а значить участь у цьому «опитуванні» вони візьмуть не після, а до голосування. З усіма можливостями під час «опитування» вплинути на вибір тих, хто ще не визначився.
4️⃣ А у нас пандемія вже закінчилася?
Ще зовсім нещодавно в суспільстві обговорювалася можливість перенесення виборів через коронавірус. Місцева влада гарячково шукає ресурси, щоб хоч якось забезпечити членів комісій елементарними захисними засобами.
Аж тут біля дільниць, завдяки «опитуванню», з’являються додаткових 60-70 тисяч осіб, які протягом дня контактуватимуть ще з мільйонами. Я трошки інакше собі уявляв адаптивний карантин, чесно кажучи.
Не маю сумніву, що у «волонтерів» (на відміну від членів комісій) із захисними засобами буде все добре (бюджети дозволяють), але враховуючи те, що «волонтерити» будуть переважно студенти, то і ставлення до безпеки власної та оточуючих буде у них відповідне.
5️⃣ Чи буде таке «опитування» репрезентативним?
Будь-яка людина, що хоч трохи тямить у вивченні громадської думки, вам скаже: для отримання чіткої картини суспільних настроїв достатньо опитати 2000 респондентів.
Якщо опитати 5000, то можна біль-менш точні дані навіть в розрізі регіонів. Можна опитати і 10 000, але різниця з «п’ятитисячником» складатиме лише десяті долі відсотку.
Головне – правильна вибірка, яка відповідатиме демографічним, географічним, віковим та іншим характеристикам українського суспільства.
Запропоноване «опитування», не зважаючи на заявлену масовість, репрезентативним не буде. Воно охопить лише тих, хто захоче прийти на вибори, а з них – лише тих, хто захоче взяти у ньому участь.
Вже сьогодні окремі політичні сили закликають своїх прихильників бойкотувати цю авантюру. Інші штаби готують кампанії ідеологічних «диверсій»: спеціально навчені «виборці» ходитимуть від дільниць до дільниць і братимуть участь у «опитуванні» з попередньо визначеними відповідям на запропоновані питання.
Про прозорість підрахунку і встановлення результатів навіть говорити зараз не хочеться. Жодної методології та контролю за цим не передбачено. Намалюють, що потрібно. І назвуть це «прямим народовладдям».
Отже, підсумовуючи, можна констатувати, що маємо справу з аферою державного масштабу із залученням посадових осіб, сумнівного походження коштів, яка ускладнить організацію виборчого процесу і може призвести до чергового спалаху епідемії коронавірусу.
І все для того, щоб «Слуга народу» отримала зайвий відсоток на місцевих виборах.
Тому зараз важливо все документувати для майбутніх кримінальних справ. І не кажіть, що ми не попереджали.
ТОМУ ЗАПИТАННЯ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ВСІ ТІ САМІ.
Чи подасть хтось до НАБУ та САП запити про злочин і чи відкриють вони справи проти Зеленського за все це…

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: