Зеленський хоче дострокових виборів?

04 грудня 2021 о 14:45 - 99633

EditorEditor


Зеленський хоче дострокових виборів?

Зізнаюся, я чесно намагався. Так, намагався вкласти події останнього часу хоч у якийсь логічний ланцюжок.

Дивіться, президент Зеленський на прес-конференції прорекламував держпереворот. Весь світ, який не попередили, що це поганий жарт, став на вуха. Ведучі світові ЗМІ відреагували тривожними повідомленнями. Але українців, які давно живуть із подібною владою, «Шатун 2.0» анітрохи не налякав. Усі іржали та стебалися, мовляв, держпереворот — це національне свято чи просто привід перекрити рух у Києві? І взагалі чому немає параду на честь держперевороту?

Але ображений по самий детек Рінат Ахметов таки почав прицільно опускати Володимира Зеленського. Тобто якщо до перевороту, висмоктаного з середнього пальця Лероса, Ахметов із Зеленським не воював, то тепер Зеленський сам напросився. Ось навіщо, питається?

Генпрокуратура раптом порушила та виявила близько 200 кримінальних справ проти структур Ахметова. Ось тиждень тому їх чи то не було, чи вони нікого не хвилювали, а тепер аж сама Ірина Венедиктова особисто курируватиме. Як і посадку Петра Порошенка, так?

А тим часом Україна якось раптово вибилася у світові економічні лідери. Рекорди зростання ставить, якщо вірити виступу ВОЗу у Раді. Але чому ж українці цього не помічають? Та й гривня падає по відношенню до долара, а за економічного зростання зазвичай навпаки. І як бути з тим, що наш рідний Нацбанк нещодавно понизив прогноз зростання українського ВВП до жалюгідних 3%?

Ясно, що хтось бреше, але хто? Я, як справжній лояліст, ставлю на президента. Ну, що він не те щоб свідомо бреше, а просто слухняно несе ту завірюху, що йому склали спічрайтери.

До речі, якщо хтось цікавиться: озвучений Зеленським рекордний ВВП — це результат хитрих обчислень, коли у ВВП записуються всі операції з ОВДП, позиками та іншим, а також із купівлею імпортних товарів. Мало того, це так званий номінальний ВВП, а реальний це мінус інфляція, яка у нас 10% мінімум.

Ні, якщо під кожним із мільярда посаджених «Слугами» дерев уночі закопати п’ять золотих, то ВВП у країні дурнів, звісно, ​​різко зросте.

А потім у Раді монобільшість хвацько перемогла олігархат. Тим, хто видобуває залізну руду (читай Рінату Ахметову), земельну ренту підняли, а тим, хто виробляє курятину (читай Юрію Косюку) ренту знизили. Закон один для всіх у трактуванні “Слуг”.

Якщо боротися з олігархам — то з усіма без розбору, а не ділити їх на слухняних та тих, хто вже ні.

Тим часом Конституційний суд відмовився складати присягу у двох призначених президентом суддів під фантастичним приводом: немає вільних місць! Так хитромудро, але однозначно президента ще не посилали. Навіщо він суддів призначав-ганьбився, якщо з КС не домовилися?!

Що бачу? Зеленський вочевидь провокує. Він починає на всіх фронтах війни, в яких виграти не може. І одночасно виступає в Раді зі звітом про свою мегауспішну роботу та казкові обіцянки, на кшталт «Економічних паспортів».

Все це погане шоу може набути сенсу єдиним чином: якщо в найближчому майбутньому президент попросить у народу підтримки у смертельній боротьбі з олігархами. І надати цю підтримку він попросить саме як голосування за нього на дострокових президентських виборах.

Всі інші варіанти — навіть безглуздіші за держпереворот, публічно анонсований на конкретну дату.

Олександр Кочєтков

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: