Зеленський програє боротьбу з корупцією – Bloomberg

23 грудня 2020 о 14:21 - 3194

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Зеленський програє боротьбу з корупцією – Bloomberg

Попри передвиборчі обіцянки здолати корупцію, президент Володимир Зеленський програє у боротьбі з політичною системою країни, яка і надалі викликає питання, повідомляє сайт BBC Україна з посиланням на Bloomberg.

Реформи, які здобувалися непростим шляхом після антиурядових протестів та втечі з країни Віктора Януковича у 2014 році, зараз розвалюються, вважають автори Bloomberg.

«Окрім викриття його недосвідченості (42-річний чоловік був популярним телевізійним коміком перед тим, як обійняв посаду), рух назад ставить під питання майбутнє нації, яка протягом десятиліть відігравала велику роль у геополітиці, неодноразово втягуючи Росію та Захід у затяту боротьбу між собою», – пише Bloomberg.

Видання пише про кризу, що виникла після жовтневого рішення Конституційного суду, що скасувало більшу частину антикорупційної реформи, і зазначає, що спроби звільнити суддів не дали результату, що свідчить про послаблення авторитету Зеленського у парламенті.

А МВФ повідомив, що не надасть Києву, як очікували, наступний транш фінансової допомоги до кінця року, підкреслює Bloomberg.

Bloomberg звертає увагу і на те, що за час президентства Зеленського не засудили жодного високопосадовця, а команду реформаторів, що поділяють ідеї та засади ринкової економіки, замінили на посадах під час кадрової перестановки.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: