Зеленський підписав закон про виділення коштів для оздоровлення дітей в гірських районах та на морі

23 вересня 2020 о 10:00 - 1405

verasta3verasta3


Зеленський підписав закон про виділення коштів для оздоровлення дітей в гірських районах та на морі

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який забезпечує підтримку пільгових категорій дітей шляхом фінансування з держбюджету їхнього оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах, розташованих на території Західних областей, а також на узбережжі Чорного й Азовського морів, повідомляє прес-служба Офісу Президента.

«Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» № 829-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Законопроект забезпечує підтримку пільгових категорій дітей шляхом фінансування з держбюджету їхнього оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах, які розташовані у гірських районах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, на узбережжі Чорного й Азовського морів.

«У 2020 році на заходи з оздоровлення дітей буде спрямовано 80 млн грн за новою бюджетною програмою Міністерства соціальної політики», – зазначили в Офісі Президента.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: