Зеленський назвав напад з ножем в Кривому Розі проявом тероризму

08 листопада 2020 о 09:15 - 3614

verasta3verasta3


Зеленський назвав напад з ножем в Кривому Розі проявом тероризму

Президент Володимир Зеленський відреагував на напади на перехожих в Кривому Розі, в результаті яких загинули двоє людей. За словами президента, події 7 листопада в місті є проявом абсолютного тероризму.

Про це він написав на своїй офіційній сторінці в Телеграм.

«Вкрай жахливі новини з мого рідного Кривого Рогу. Невимовний біль, смуток, відчай, страждання. Двоє убитих, є поранені, серед них – дитина.

Це ж хроніка одного мирного дня в одному мирному місті. Світ точно сходить з розуму! Щодня – новини про подібні безумства. До  цього точно ніколи не можна звикнути, але, на жаль, в будь-якій країні є покидьки, які можуть просто взяти і забрати життя звичайних людей у ​​вихідний день на вулиці міста. З будь-яких абстрактних причин принести трагедії відразу в багато родин. Ми повинні про це говорити відверто і повинні це зупинити», – написав Президент.

Події в Кривому Розі Зеленський назвав проявом тероризму:

«Не сумніваюся, що сьогоднішні події в Кривому Розі є проявом абсолютного тероризму – за змістом, по суті, за результатами, за  жахом, який прийшов в наші будинки. Навіть якщо за Кримінальним кодексом цей конкретний злочин, який стався сьогодні, буде розцінено інакше. Але саме так – це тероризм,  варварський спосіб залякати людей. Тому ніякого виправдання і ніякої поблажливості до виродків роду людського», – зазначив Глава держави.

Він також наголосив на важливості запобігання подібних випадків:

«Абсолютно ясно, що силовики повинні зробити все для того, щоб вулиці наших міст стали більш безпечними. Превенція злочинів – ось це вважаю головним завданням для правоохоронців. Ми,  суспільство, повинні чітко розуміти, хто і де може становити загрозу. Принаймні частина з таких негідників, які несподівано йдуть зі зброєю на людей на вулицях наших міст, точно як-то демонстрували в попередньому житті, які можуть зробити подібне. Ми повинні про це знати», – написав Зеленський.

Президент сподівається на швидке розслідування і справедливий вирок злочинцеві з Кривого Рогу і подякував патрульних, які «швидко, професійно, оперативно його (злочинця – ред.) затримали».

Глава держави також висловив співчуття родинам загиблих і побажав якнайшвидшого одужання всім постраждалим.

Нагадаємо, нещодавно, в Кривому Розі перевіряли інформацію про замінування школи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: