Збірна Україна здобула першу перемогу на Євро-2020

17 червень 2021 о 19:30 - 12173

Avataradmin

Національна збірна України з футболу переграла Північну Македонію в матчі чемпіонату Європи 2020 року.

Поєдинок завершився з рахунком 2: 1. У складі збірної України відзначилися Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук (29-а і 35-а хвилини відповідно).

В кінці другого тайму Руслан Малиновський не реалізував пенальті – голкіпер збірної Північної Македонії Столі Димитріївського парирував удар українця в лівий кут.

На початку другого тайму македонці відіграли один гол: Георгій Бущан відбив удар Езгана Аліоскі з пенальті, але півзахисник збірної Північної Македонії успішно зіграв на добиванні.

Завдяки перемозі над македонцями команда Андрія Шевченка зберегла шанси на вихід в плей-офф чемпіонату Європи. Для цього збірної України необхідно переграти збірну Австрії 19 червня.