Завдяки налоговим маніпуляціям підприємці намагались збагатіти на 125 млн гривень

15 грудня 2020 о 12:45 - 841
Завдяки налоговим маніпуляціям підприємці намагались збагатіти на 125 млн гривень

Але не на довго, бо головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області оперативно було вжито низку заходів.

Про це співробітники ДПС написали на своєму сайті.

«У ході моніторингу фінансово — господарських операцій по «гарячих слідах» зупинено розповсюдження обсягів ймовірно фіктивних псевдобудівельно — монтажних послуг на суму 125,3 млн гривень», — пишуть посадовці.

У дещо заплутаному поясненні з купою специфічних термінів податківці натякають на те, що, підприємство скоригували розрахунки в бік зменшення податкових зобов’язань. Іншими словами вони безпідставно збільшили суму податкового ліміту «будівельно—монтажних послуг», які надавали.

«Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області оперативно включено підприємство до переліку ризикових платників, чим упереджено розповсюдження штучних зобов’язань на суму 125,3 млн гривень», — продовжують податківці, та викладають низку заходів, які вони вчинили до нечистих на руку підприємців.

По-перше, суб’єкт господарювання включено до переліку ризикових платників. По-друге, у Головне управління Нацполіції у Дніпропетровській області було направлено повідомлення про противоправні дії підприємства. Як наголошують у податковій, це було зроблено з метою визначення причетних до протиправних дій осіб.

Також повідомлено було й органи юстиції про те, що вірогідний факт компрометації особистих електронних ключів. В результаті всі матеріали аналітичного дослідження направлені до правоохоронців для розгляду питання стосовно відкриття кримінальних проваджень за статтями: «Декларування недостовірної інформації» та «Зловживання владою або службовим становищем».

Поділитися: