Заступник мера Дніпра «відзначив» сайт «Лица»

13 жовтня 2020 о 14:28 - 5320

adminadmin


Заступник мера Дніпра «відзначив» сайт «Лица»

Заступник міського голови Дніпра, депутат Дніпровської міської ради, член фракції «Пропозиція» Михайло Лисенко «відзначив» журналістів сайту «Лица».

За словами Михайла Лисенка, він завжди відрізняв «журналістів від їх «колег» «журналістовъ».

«Отримуючи команди від власників, журналіст завжди виконає саму говняную роботу. Це його суть, «совість» і внутрішній світ. Вчора, це було замовленням, на те, що все місто тотально потонуло і всі померли. Тобі, журналіст, звичайно, невтямки, скільки ливнівок було відновлено і прочищено за останні чотири роки. Звичайно, ти не бачив цього в тих же самих фотозвітах. І тобі абсолютно наплювати, що прочищені нами колектори до цього не чистилися деякі століттями, а деякі — з часів Брежнєва», — написав Михайло Лисенко.

Окремо фігурант численних антикорупційних розслідувань, а також колишній засуджений Михайло Лисенко «відзначив» сайт «Лица».

«Пропоную журналіздскій експеримент для видання «Лица», «9-й канал», «1 + 1». Зайдіть у ваші вбиральні, в умивальнику відкрийте два крана. Викурите цигарку і сходіть в магазин за «Лонгером». Але рівно через 15 хвилин Вам зателефонують сусіди з поверху нижче. Ось ви все їм і розповісте про пропускну здатність ваших умивальників. Я зрозуміло пояснив?», — зазначив Михайло Лисенко.

На жаль, Михайло Лисенко не прокоментував численні кримінальні провадження, відкриті за фактом розкрадання чиновниками міськради коштів, виділених на обслуговування ливнівок.

Раніше «Лица» повідомляли, що суд обрав запобіжний захід директору комунального підприємства «Гідроспоруди» міськради Дніпра, яке займається ливнівками.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: