Замість вікон робить двері: у Дніпрі жителі будинку скаржаться на орендаря і шум робітників

15 грудня 2020 о 13:30 - 1438

AvatarVirsavia Gonchar


Замість вікон робить двері: у Дніпрі жителі будинку скаржаться на орендаря і шум робітників

У Дніпрі на вулиці Чернишевського 15, в багатоповерховому будинку орендар влаштовує громадське харчування. Замість вікон, які виходять у внутрішній двір, він робить двері. Думку жителів не враховує і мовчки робить своє.

Про це на Facebook повідомив житель дому Алекс Ващенко.

В моєму домі на першому поверсі орендар вирішив влаштувати громадське харчування і так як з техніки безпеки потрібні додаткові виходи, він вирішив замість вікон у внутрішній двір зробити двері. Дозвільних документів немає. Роботи ведуться вночі. Весь будинок позмінно чергує намагаючись припинити роботи.
Викликали поліцію. Висить звернення в обласну адміністрацію. Як видно на відео, хлопцям всеодно, готові хоч руки свердлити. Зараз всім будинком намагаємося надати розголосу даному випадку.”- пише Алекс на своїй сторінці у Facebook.

Жителі будинку жаліються, що вантажні машини будуть заїзджати у двір, в якому вони всіма силами намагаються підтримувати порядок.

Навантаження і розвантаження буде у дворі, в якому ми висаджуємо клумби і всіма силами намагаємося підтримувати порядок. А чи буде вам приємно якщо в Ваш будинок прийдуть і будуть змінювати фасад, не запитавши у Вас? На жаль, перепланування здійснюється по суті в одному будинку, тому що комерційні приміщення не є автономними ні в плані комунікацій, ні в плані конструкції будівлі.”- наголошує жителька дому Юлія Іванник.

Лариса Бурлак також живе в цьому домі. В коментарях вона написала, що проти них відкрили кримінальне провадження за самоправство.

Ми три рази викликали поліцію. Навіть благоустрій приїзджав і видав підпис про припинення робіт. Робітники зірвали це з вікна і продовжили роботи“- повідомляє Лариса Бурлак.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: