Замах на вбивство водія маршрутки: поліцейські Дніпра затримали 18-річного хлопця

22 вересня 2023 о 08:42 - 9680

Avataradmin


Замах на вбивство водія маршрутки: поліцейські Дніпра затримали 18-річного хлопця

Під час руху громадського транспорту пасажир маршрутки здійснив постріл з предмета, схожого на пневматичну рушницю, в бік 46-річного водія.

Після цього зловмисник вийшов з транспорту та пішов у невідомому напрямку. Потерпілий отримав травму обличчя.

Про це інформують у ГУ НП у Дніпропетровській області.

Повідомлення про злочин надійшло до поліції 21 вересня близько 12.35. Правоохоронці розшукали та затримали стрілка. Ним виявився 18-річний місцевий житель. Юнака затримали в порядку статті 208 КПК України.

Слідчі відділення № 2 Дніпровського РУП відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство) ККУ. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру. Триває слідство.

За повідомленням тг-каналу Дніпро Обласний,  хлопець, який вистрілив в обличчя водію автобусу № 88, мав неприязнь до нього з невідомої причини. Очевидці розповідають: після того, як він здійснив задумане, хлопець простягнув пораненому серветку та вибачився, а потім втік.

Водій розповів, що після пострілу не одразу зрозумів, що сталося. Проїхавши близько 300 метрів, він відчув, що німіє в ділянці шиї, а потім побачив кров. В цей момент в автобусі перебували ще двоє пасажирів, які кажуть, що не чули звуку пострілу.

Хлопець начебто має відхилення у психіці. Родичі намагалися його лікувати, але через брак грошей так і не змогли.

Раніше “Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: