Загроза відключення води на Дніпропетровщині усунена (фото, відео)

22 жовтня 2020 о 11:17 - 1975
Загроза відключення води на Дніпропетровщині усунена (фото, відео)

НЗ 2019 року Аульський водовід – під керуванням обласної ради. Змінюють менеджмент, розкривають шахрайські схеми з водою. Налагоджено безперебійне водопостачання води населенню Дніпропетровщини.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Вперше Аульський водовід вивели з кризи, він стає самостійним учасником ринку електроенергії. Це дає змогу значно економити витрати.

Далі підприємство засновує дочірню компанію, що сама виробляє електричну енергію.

 

Анатолій Бондаренко – головний інженер КП ДОР «Аульський водогін», розповів:

«Покупаем электрическую энергию непосредственно у государственного предприятия, минуя посредников, что дает возможность покупать электроенергию по минимальной цене. А это в свою очередь отражается на тарифе для населения».

Сьогодні Аульський водовід перетворився з боржника у постачальника і головного конкурента компаніям-монополістам.

«Надана фінансова підтримка деяким водоканалам – перш за все це стосується водоканалу міст Кам’янське та Синельникове, все, що залежить від обласної ради було готово, щоб водопостачання до Кам’янського було безперебойним, а в Синельниково якнайшвидше відновилося. Гроші ми виділили і заборгованість по тих водоканалах, що передані в обласну комунальну власність, а це Синельниківський водоканал, ліквідовано», – додав Святослав Олійник.

Як це відбувалося, дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, останній рік Дніпропетровську обласну раду очолює Святослав Олійник. Він зайняв цю посаду в жовтні минулого року. І тоді відбулися певні зміни в розподілі обласного бюджету. Фінансисти назвали їх –  «гра за новими правилами».

Поділитися: