Загід Краснов: «Муніципальні надбавки до зарплат вчителів, медиків і соціальних працівників будуть повернуті»

12 листопада 2020 о 14:32 - 4905
Загід Краснов: «Муніципальні надбавки до зарплат вчителів, медиків і соціальних працівників будуть повернуті»

Таку заяву в ефірі телеканалу 112 зробив лідер «Громадської Сили» і кандидат на пост міського голови Дніпра Загід Краснов.

Саме він п’ять років тому домігся прийняття рішення про встановлення таких доплат. Однак, нинішня промерська більшість ледь не першим своїм рішенням їх скасувала.

«Я поверну ці надбавки. Соціальні програми, які сьогодні діють в місті, будуть не просто продовжені. Вони будуть посилені. Це стосується і підтримки нашої освіти — доплат молодим учителям, путівок в санаторії. Будуть розроблені додаткові стимули», — каже Загід Краснов.

«Громадська Сила» вже багато років підтримує людей старшого віку. Все що є зараз: університет третього віку, муніципальний табір відпочинку, все це залишиться. Однак, за словами Загіда Краснова, у його команди вже напрацьовані додаткові програми, які будуть реалізовані в масштабах всього міста. Гроші на все це у міста є.

«Головне, що я маю намір зробити — прибрати корупційну складову в роботі міськради. Це додатково дасть місту мільярди гривень. І ці гроші будуть витрачені на місто, на людей», — відзначив Загід Краснов.

Нещодавно Загід Краснов відзначив, що з бюджетом у 65 млрд грн Філатов мав би зробити значно більше для Дніпра.

Поділитися: