За продаж довідок про відсутність коронавірусу викрили 41-річну мешканку Кривого Рогу

30 березня 2021 о 11:30 - 779

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


За продаж довідок про відсутність коронавірусу викрили 41-річну мешканку Кривого Рогу

За тисячу гривень замовник отримував сертифікат з негативним результатом без фактичного проведення відповідного дослідження.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

За даними поліції, протягом березня до них надходили звернення від громадян про те, що невідомі використовують бланки відомих медичних лабораторій та надають підроблені довідки. Під час перевірки цієї інформації правоохоронці з’ясували, що до розповсюдження готових довідок причетна 41-річна мешканка Кривого Рогу.

Зловмисниця розклеювала по місту оголошення про надання довідок про відсутність  коронавірусної хвороби, після чого реалізовувала їх. При цьому замовникам відповідне медичне дослідження не проводилось. У такий спосіб можна було отримати сертифікати для виїзду  за кордон, а також довідки, що могли бути використані за місцем вимоги.

29 березня поліцейські відділення поліції № 2 (Металургійне) КРУП та Криворізької південної прокуратури №1 провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання фігурантки справи.

В ході слідчих дій правоохоронці  вилучили три довідки про проходження тестів з відтисками печатки лабораторій, понад 50 тис. гривень, чорнові записи, мобільні телефони та банківську картку.

Відкрито кримінальне поводження за попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

В рамках досудового розслідування правоохоронцями призначено ряд експертиз, вживаються заходи, направлені на встановлення причетності інших осіб до злочинної діяльності. Також вирішується питання про вручення жінці повідомлення про підозру.

Також “Лица” писали: Завдякі небайдужій дніпрянці вдалося схопити наркокур’єршу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: