За перші три місяці року до Апостолівської громади надійшло більше власних доходів, ніж очікували

25 травня 2021 о 11:38 - 1718

Andrey FedorovAndrey Fedorov


За перші три місяці року до Апостолівської громади надійшло більше власних доходів, ніж очікували

Упродовж січня-березня 2021 року (I квартал) до бюджету Апостолівської міської територіальної громади надійшло доходів у сумі 47,6 млн грн, що становить 23,3% до річного плану. До загального фонду надійшло 45,5 млн грн, до спеціального – 2,1 млн грн.

Про це повідомили на офіційному сайті Апостолівської міської об’єднаної територіальної громади.

За три місяці поточного року фактичні надходження власних доходів (плата за адмінпослуги, єдиний податок, плата за землю, податок на доходи громадян, тощо) становлять 23,4 млн грн, що на 5,1% перевищує планові показники першого кварталу, і на 3 млн грн або на 14,7% більше, ніж надійшло у І кварталі 2020 року.

Моніторинг фактичних надходжень власних доходів загального фонду бюджету у січні-березні 2020-2021 років показав приріст майже за всіма доходними джерелами, при цьому середнє значення цього показника становить +5,1%, що в грошовому еквіваленті дорівнює додатково залученим 11,4 млн грн.

Моніторинг трансфертів (перерахувань до бюджету громади з інших бюджетів) у січні-березні 2020-2021 років свідчить про збільшення надходжень більшості субвенцій і дотацій, отриманих міським бюджетом у І кварталі поточного року.

Скорочення надходжень відбулося тільки по: медичній субвенції з держбюджету (яка не передбачена цього року у зв’язку з переведенням закладів вторинної медичної допомоги на пряме фінансування до Національної служби здоров’я); субвенції на утримання об’єктів спільного користування та іншій дотації (через недофінансування окремими громадами видатків на утримання неповнолітніх в центрі соціально-психологічної реабілітації).

Станом на 1 квітня 2021 року до бюджету громади мобілізовано:

14,8 млн грн освітньої субвенції з держбюджету;

2,4 млн грн базової дотації з держбюджету;

2,7 млн грн додаткової дотації на здійснення переданих з держбюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я;

866,4 тис. грн субвенції та дотації на утримання об’єктів спільного користування з інших місцевих бюджетів;

559,7 тис. грн субвенції з держбюджету на придбання інсулінів для хворих на цукровий діабет;

362,0 тис. грн іншої субвенції з інших місцевих бюджетів (придбання інсулінів для хворих на цукровий діабет; утримання центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

247,8 тис. грн субвенції з держбюджету на утримання інклюзивно-ресурсного центру;

46,8 тис. грн субвенції з держбюджету на на наданння державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, обласний бюджет Дніпропетровщини збільшено на 18 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: