Під час повномасштабної війни ЗСУ втратили у 3,5 разів менше військової техніки, ніж ворог.
Про це повідомляє Фокус з посиланням на результати аналітичного дослідження Oryx.
За даними аналітиків, російські війська втратили вже 3002 одиниці техніки. З них:
- знищено – 1588;
- пошкоджено – 47;
- кинуто – 244;
- захоплено українськими військовими – 1123.
Зокрема, сили держави-агресора втратили:
- 521 танк;
- 307 бойових броньованих машин;
- 532 бойові машини піхоти;
- 101 броньовану машину;
- 24 машини із захистом від мін та засідок;
- 95 піхотних машин;
- 63 командні посади та комунікаційних станцій;
- 114 одиниць інженерного обладнання та транспорту;
- 12 важких мінометів;
- 56 буксируючих артилерійських установок;
- 98 самохідних артилерійських установок;
- 56 реактивних систем залпового вогню;
- 4 зенітні установки;
- 14 самохідних систем протиповітряної оборони;
- 52 системи класу земля-повітря;
- 10 радарів;
- 7 систем обману та глушників;
- 22 літаки;
- 35 вертольотів;
- 39 безпілотних літальних апаратів;
- 4 військові кораблі;
- 2 логістичні поїзди;
- 834 вантажівки, джипа та інших машин.
У свою чергу українські війська втратили 848 одиниць техніки:
- знищено – 389;
- пошкоджено – 22;
- кинуто – 307;
- захоплено – 401.
Зокрема, ЗСУ втратили:
- 125 танків;
- 75 бойових броньованих машин;
- 88 бойових машин піхоти;
- 55 броньованих машин;
- 65 піхотних машин;
- 12 одиниць інженерного обладнання та транспорту;
- 26 буксируючих артилерійських установок;
- 25 самохідних артилерійських установок;
- 15 реактивних систем залпового вогню;
- 2 зенітні установки;
- 2 самохідні системи протиповітряної оборони;
- 43 системи класу земля-повітря;
- 18 радарів та комунікаційного обладнання;
- 18 літаків;
- 5 вертольотів;
- 14 безпілотних літальних апаратів;
- 17 військових кораблів;
- 246 вантажівок, джипів та інших машин.